Specjalności

 

Oferujemy nie tylko standardowe usługi fryzjerskie, ale też kreatywnie wykonane usługi, które wymagają więcej specjalistycznych produktów oraz zaawansowanych umiejętności fryzjerskich.

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW metodą Kerawax oraz metoda „na kanapki” .

Twojemu styliście wystarczy zaledwie godzina aby dodać objętości lub długości Twoim włosom. Jest to łatwe do osiągnięcia przy użyciu techniki kanapkowej hairtalk, gdzie Twoje włosy umieszczone są pomiędzy dwoma taśmami a połączenie jest ultra płaskie i wygodne.

Dzięki opracowanej przez Hairtalk i medycznie przetestowanej taśmie połączenie z włosami jest elastyczne, miękkie i trwałe. Będziecie zadowolone z rezultatów: piękne, lekkie pasemka, których nie będziesz czuła nawet leżąc.

Pasemka są także dostępne w wersji hairtalk extensions plus i hairtalk extensions plus z odrostami oraz ambre i sombre. Razem ze swoim fryzjerem możesz wybrać z ponad 40 pięknych kolorów, aby znaleźć ten odpowiedni dla siebie – albo pomieszać różne odcienie, aby uzyskać Twój idealny kolor.

Zapraszamy 🙂

OLAPLEX – PIELEGNACJA DOMOWA I SALONOWA.

Olaplex jest zabiegiem salonowym lub domowym, którego głównym celem jest naprawa wiązań włosów oraz zapobieganie ich uszkodzeniom. Szczególnie ważne jest to przy farbowaniu włosów. Nasze włosy codziennie narażone są na uszkodzenia, powstałe w wyniku różnych działań termicznych, chemicznych lub mechanicznych, dlatego kurację Olaplex, warto stosować w naszym salonie oraz w domu. Poddając włosy zabiegowi Olaplex lub korzystając z kuracji kosmetykami, można naprawić złą kondycję włosów lub zapobiegać niszczeniu.Występują różne warianty zabiegu na włosy Olaplex, które można łatwo zapamiętać, dzięki numerkom:

1 OLAPLEX BOND MULTIPLIER – zabieg, który zalecany jest do wykonywania go w salonie fryzjerskim, może być mieszany z innymi zabiegami salonowymi, takimi jak koloryzacja lub rozjaśnianie, trwała ondulacja, zabiegi keratynowe lub trwałe prostowanie. Jego zadaniem jest rozpoczęcie procesu naprawiania uszkodzeń (zerwanych wiązań dwusiarczkowych) już w trakcie trwania zabiegu oraz zapobieganie ich powstawaniu.

2 OLAPLEX BOND PERFECTOR – jest to drugi krok i używany wraz z krokiem pierwszym, który jest stosowany po umyciu włosów szamponem lub spłukaniu farby. Olaplex No.2 jest integralną częścią Olaplex No1, te dwa produkty powinno stosować się zawsze razem, krok po kroku ponieważ to jest pełny zabieg. Charakteryzuje się niższym stężeniem opatentowanego składnika aktywnego, ale jego zadaniem jest kontynuacja kroku pierwszego, czyli naprawa uszkodzeń i wzmacnianie działania, aby włosy były silniejsze, mocniejsze i odzyskały zdrowy wygląd. Można go stosować samodzielnie, o ile włosy nie były poddawane obróbce chemicznej.

3 OLAPLEX HAIR PERFECTOR – to zabieg, który przeznaczony jest do stosowania w domu, jest to swojego rodzaju maska na włosy, która zdecydowanie wzmacnia włosy i dalej naprawia wiązania. Zaleca się używanie go przed szamponem.

4 OLAPLEX BOND MAINTENANCE SHAMPOO – to doskonały szampon, który dokładnie oczyszcza i nawilża włosy, wspomagając dalej naprawianie wiązań włosów i minimalizując ryzyko ich uszkodzenia. Kosmetyk zdecydowanie wpływa na procesy regeneracyjne włosów pomiędzy zabiegami, sprawiając, że są mocne i lśniące. Szampon może być używany codziennie i jest bezpieczny dla każdego typu włosów.

5 OLAPLEX BOND MAINTENANCE CONDITIONER – to odżywka, która w swoim składzie zawiera opatentowany składnik aktywny, który występuje we wszystkich kosmetykach Olaplex. Ma na celu zapewnienie włosom odpowiedniego nawilżenia, wzmacniając je oraz sprawiając, że będą zdrowe, gładkie i pełne blasku. Odżywka, tak jak szampon może być stosowana każdego dnia.

6 OLAPLEX BOND SMOOTHER – to krem stylizujący, który jest kontynuacją pielęgnacji włosa z marką Olaplex, jego głównym zadaniem jest odbudowa struktury włosa, doskonale zapobiega puszeniu się włosów, nawilżając je i wzmacnia.

7 OLAPLEX BONDING OIL – to ultralekki skoncentrowany olejek do włosów, który gwarantuje ochronę przed promieniowaniem UV oraz termoochronę zabezpieczając włosy przed wysoką temperaturą podczas stylizacji włosów prostownicą, lokówką lub suszarką. Chroni końcówki włosów przed rozdwajaniem, zapobiega puszeniu się włosów, nadając im jednocześnie niebywały blask i lśnienie.

Warto wspomnieć, że kosmetyki Olaplex nie zawierają w swoim składzie siarczanów, silikonów, parabenów ani glutenu, są produktami wegańskimi.
Olaplex sprawia, że zostaje zapewniona włosom pełną ochronę przed nowymi uszkodzeniami, jednocześnie następuje naprawa struktury włosa (wiązań dwusiarczkowych), pozwalając im wrócić do pierwotnej zdrowej wersji.

 

Upięcia ślubne, okazjonalne (również z użyciem tres)

avanti piękne upięcia ślubne okazjonalneFryzury ślubne i na inne szczególne okazje to momenty kiedy możemy stworzyć coś wyjątkowego. Wtedy możemy puścić wodze fantazji, biorąc pod uwagę obecne trendy, typ urody oraz resztę stylizacji na daną chwilę. Mamy świadomość, że to co stworzymy najczęściej na zawsze uwieczniane jest na zdjęciach, dlatego dbamy, aby Twoja fryzura była jedyna i niepowtarzalna. Dokładamy wszelkich starań, aby wizerunek każdej z Pań był wyjątkowy, a zatem na życzenie uzupełniamy całość dobranym makijażem.

Pomagamy w wyborze tres i umożliwiamy jednocześnie ich farbowanie, jeśli zachodzi taka potrzeba.
Jesteśmy dumnymi posiadaczkami certyfikatu w tym zakresie.

Ekspresowa dwufazowa odbudowa włosów z efektem VOLUME-DENSI-FILL (marki SELECTIVE Professional)

Rekonstrukcja wypełniająca i zagęszczająca włosy cienkie i zniszczone. Odbudowa, która nie powoduje obciążenia włosów delikatnych i cienkich, natomiast błyskawicznie nadaje włosom sprężystości i powoduje, że za każdym razem stają się mocniejsze i mniej podatne na uszkodzenia.

Rekonstrukcja włosów za pomocą ultradźwięków

avanti piękne włosy rekonstrukcja

Działanie ultradźwięków powoduje podczas pielęgnacji włosów rozbicie składników odżywczych na mniejsze cząsteczki, co zapewnia głębszą i trwalszą penetrację i deponację tychże składników w łodydze włosa. Efekt rekonstrukcji jest trwalszy i widoczny od zaraz.

Trwała ondulacja na foliach

Nie banalny sposób kręcenia włosów, który nadaje efekt naturalnego skrętu.

Odważne projekty

Niestandardowe połączenia kolorów, różnego typu wzorki, oraz 2 w 1 – dla nas to NIE PROBLEM.
Jesteśmy otwarte na tego typu ekstrawaganckie projekty i posiadamy świeże pomysły.

Chcesz się umówić na wizytę? Zadzwoń. Ustalimy z Tobą dogodny termin.